حامیان
دانشگاه تکنولوژی و اقتصاد بوداپست مجارستاندانشگاه ایلامنشر عطرانپایگاه دانش سیویلیکادانشگاه مدیترانه شرقینشر دانشپورتال جامع ساخت و سازآذرپی آبژیوارموسسه مقاوم سازی
اخبار سایت
50 درصد تخفیف ثبت نام مقاله برای داوران محترم

به استحضار داوران همایش و اعضای محترم هیات علمی می رساند مطابق مصوبه شورای راهبردی همایش، در صورت ارسال مقاله و پذیرش نهایی، 50 % تخفیف ثبت نام به نامبردگان اختصاص خواهد یافت.

ادامه مطلب ...


نشست خبری جانوس جوسا در زمینه پنجمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی ایران

ابراز امیدواری پروفسور جانوس جوسا از رویکردهای سازنده و دانش بنیان همایش سالانه مدیریت و برندسازی ایران در مصاحبه خبری با شبکه MAESTE:

ادامه مطلب ...


انتخاب پروفسور جانوس جوسا به عنوان سخنران کلیدی همایش

پروفسور "جانوس جوسا" رئیس دانشگاه تکنولوژی و اقتصاد مجارستان به عنوان سخنران کلیدی پنجمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی 2016 ایران انتخاب گردید.

ادامه مطلب ...


طبق مصوبه هیات مدیره سازمان، ثبت نام بخش های مختلف همایش ملی مدیریت و برندسازی 2016 تا 10 تیر ماه 1395 تمدید گردید

به استحضار آن دسته از علاقمندان می رساند که ثبت نام در بخش های مختلف پنجمین همایش ملی مدیریت و برندسازی 2016 آغاز شد. خواهشمند است به تاریخ های مهم توجه فرمایید و ثبت نام را به روزهای پایانی موکول نفرمایید:

ادامه مطلب ...


اطلاعیه/ ثبت نام در همایش

ثبت نام در بخش های مختلف همایش آغاز شد. علاقه مندان جهت ارائه مقاله نیز می توانند با مراجعه به منوی "فایل ها" فرمت فارسی و انگلیسی را دریافت نمایند. همچنین جدول هزینه ها در منوی هزینه ها جهت اطلاع و استفاده عزیزان موجود می باشد.

ادامه مطلب ...


امکان دریافت گواهی زودهنگام

به استحضار می رساند با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت محترم علوم و مصوبه شورای راهبردی همایش، علاقه مندان می توانند نسبت به دریافت زودهنگام گواهی مقاله اقدام نمایند.

ادامه مطلب ...


فراخوان مقالات برتر مدیریت

دبیرخانه دائمی پنجمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی مقاله می پذیرد. مزایای ارائه مقاله در همایش به شرح زیر می باشد:

- اعزام نویسندگان 3 مقاله برتر به تور علمی اتریش

- امکان چاپ مقالات بنا به درخواست نویسندگان پس از پذیرش در همایش در مجلات ISI,ISC

ادامه مطلب ...